GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 11422227
nr 1142 2227
Tallrikar
2 st, Kina, diameter: 22-25
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:29:06
150 kr